Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, paket açılmamış halde, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanın arkasındaki, İade Formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerin ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 15 gün sürebilir. 

İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süre içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Tüm ürünlerde satıcıdan kaynaklı bir sıkıntı olmadığı sürece iade yoktur. Kargo paketi açılan ve teslim alınan ürünlerde iade bulunmamaktadır. 

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Mehmet Nesih Özmen mah. Akasya sok No:18/5 Güldemir İş Merkezi Güngören/İstanbul

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle tarafımıza Aras kargo ile gönderdiğiniz ürünün tüm masrafları size aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen 2 adet faturanın arka yüzünde mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz.

 

 

OZSARICAM'dan Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 (ondört) gün içinde satın aldığınız ürünü istediğiniz beden, renk ile yada farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

  1. Değiştirmek istediğiniz ürün giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmadan, herhangi bir deformasyonun olmaması gerekmektedir.
  2. Değiştirmek istediğiniz ürüne ait faturanın 2. nüshasını değişim formunu eksiksiz doldurup imzalayarak ürün ile birlikte faturadaki adresimize gönderin.
  3. Üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda kargo gönderim ücreti müşteriye aittir.
  4. Müşteri tarafından iade edilen ürünlerde herhangi bir hata olmaması halinde kargo ücreti kesilerek ücret iadesi yapılır.
  5. Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan hata ve bozukluklar için bizimle iletişime geçerek karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz.
  6. Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisini 5(beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.

 

İndirimli ürünlerde iade yapılmamaktadır.

 

İade ve Değişim İçin İletişim Bilgilerimiz

Adres: Mehmet Nesih Özmen mah. Akasya sok No:18/5 Güldemir İş Merkezi Güngören/İstanbul

Telefon: +90 555 083 34 53

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR